Prezentujemy Państwu cennik, w którym zawarliśmy przykładowe ceny na ocieplenie budynku oraz inne usługi budowlane, świadczone przez naszą firmę. Dokładny koszt, jaki trzeba ponieść za ocieplanie domu styropianem to indywidualna kwestia, która wynika z wielu czynników, jak np. lokalizacja i rodzaj obiektu, zakres prac, jakie należy wykonać czy wykorzystane materiały budowlane.

Indywidualna wycena ocieplania styropianem jest dokonywana tylko na podstawie dokładnych oględzin, potrzeb oraz wytycznych Klienta. Działania te odbywają się na miejscu i nie ma możliwości ustalenia dokładnych kosztów drogą telefoniczną albo mailową.

Wykonanie pomiarów i kosztorysu przyszłych prac budowlanych jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE!Docieplenie Elewacji Budynku od 85 zł/m2
Docieplenie Poddasza od 110 zł/m2
Malowanie Elewacji od 22 zł/m2
Docieplenie Fundamentów od 120 zł/m2

Styropian NeoTherm 0,040 gr. 10 cm

Tynk Akrylowy Ceresit 1,5 mm


85 zł/m2
Styropian NeoTherm 0,040 gr. 12 cm

Tynk Silikatowo-Silikonowy Ceresit 1,5 mm


90 zł/m2
Styropian NeoTherm 0,040 gr. 15 cm

Tynk Silikatowo-Silikonowy Ceresit 1,5 mm95 zł/m2

Styropian NeoTherm 0,033 gr. 15 cm

Tynk Silikatowo-Silikonowy Ceresit 1,5 mm110 zł/m2


Neotherm to producent wysokiej klasy materiałów termoizolacyjnych, które stosowane są przez firmy budowlane w całej Polsce i służą do ocieplania budynków różnego rodzaju – zarówno mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej. Specjalnością tej firmy jest produkcja płyt ze styropianu, służących do izolacji termicznej ścian, podłóg oraz dachów. Neotherm jest jedną z największych firm w branży, która posiada w 100 procentach polski kapitał i dzięki której można znacznie ograniczyć koszty inwestycji.

Ceresit to niemieckie przedsiębiorstwo z DÄ‚Ĺşsseldorfu, które wraz z Thomsit i Pattexto wchodzi w skład sztandarowych marek Henkel Adhesive Technologies – działu Henkel Polska, znanego z produkcji wysokiej klasy klejów, technologii przemysłowych oraz chemii budowlanej. Materiały budowlane tej marki dostępne są dla polskich Klientów od 1990 roku, a historia firmy trwa nieprzerwanie od 100 lat – w tym czasie zdobyła rzesze zwolenników na całym świecie.Podane ceny są wyłącznie informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl art.66 § 1. Kodeksu Cywilnego.


Nasi partnerzy
DENEX - Systemy Dociepleń, Izolacje Natryskowe
Tel.: + 48 533-588-952, e-mail: kontakt@denex.pl

wykonanie: kotonski.pl
Menu